Árpád-díj

Az Árpád-díjat a tatabányai Árpád Gimnázium diákönkormányzata alapította és adományozza minden tanévben egy alkalommal, ballagáskor. A díj oklevélből és emlékéremből áll, az emlékérmet Szunyogh László szobrászművész készítette.

Egy tanévben legfeljebb öt Árpád – díj adható ki, az alábbi három kategóriában:

két végzős tanuló számára kiemelkedő tanulmányi eredményéért

két végzős tanuló számára az iskolai közösségért végzett kiemelkedő munkájáért és jó tanulmányi eredményéért

egy tanár számára, lelkiismeretes tanári és nevelő munkájának elismeréseként

Iskolánk Árpád-díjasai

Tanáraink:

Varga Mária 1986.
Lengyel Géza 1989.
Dr. Szabó Józsefné 1989.
Bognár Istvánné 1990.
Hasznics Józsefné 1992.
Várnagy István 1992.
Szunyogh László 1993.
Szabó József 1994.
Kovács Miklós 1995.
Fazekas József 1996.
Kiss Béla 1997.
Bánhidai György 1998.
Józanné Lehőcz Judit 1999.
Dr. Németh Imréné 2000.
Gubicza Antal 2001.
Dr. Henkey Istvánné 2003.
Saltzer Géza 2004.
Polyóka Tamás 2005.
Fazekas József 2006.
Kovácsné Schandl Ágnes 2007.
2008.
Gellért Judit 2009.
Szalay Izabella 2010.
Horváth Anikó 2011.
Schweininger Anita 2012.
Kántor Péter 2013.
Gellért Judit 2014.
Szeimann Zsuzsanna 2015.

Diákjaink:

Barta Gabriella 1987.
Ádám József 1988.
Pulay Éva 1988.
Szepesi Zsuzsa 1988.
—– 1989.
Bunghardt Csaba 1990.
—– 1991.
Keresztes Éva 1992.
Szentgyörgyi László 1992.
Bobek Márta 1992.
Maliosz Markosz 1993.
Keresztes Jenő 1993.
Varga Nóra 1994.
Böröczki Tibor 1995.
Keresztes Mária 1995.
Vass István 1995.
Varga Krisztina 1995.
Grosschmid Gabriella 1996.
Sarlós Tünde 1996.
Veres Sándor 1996.
Holicsek Szilvia 1997.
Klausz Zoltán 1997.
Klausz Krisztián 1998.
Bársony László 1998.
Zilahi Balázs 1998.
Holchacker Péter 1998.
Hetzmann László 1999.
Misota Gabriella 1999.
Popovics Réka 2000.
Zachar Zsófia 2000.
Géczi Orsolya 2000.
Besenyei Ádám 2000.
Kovács Miklós 2001.
Lukács Réka 2001.
Pillmann Judit 2001.
Furák Zsanett 2001.
Frigyes Tamás 2002.
Hruby Melinda 2002.
Kovács Péter 2002.
Tisch Dániel 2002.
Kalmár Petra 2003.
Magyar Melinda 2003.
Boncz Ádám 2004.
Forisek Lilla 2004.
Nagy Noémi 2004.
—– 2005.
Schneider Brigitta 2006.
Stark Brigitta Leila 2006.
Aradi Csilla 2007.
Darabos Balázs 2007.
Katona Máté 2008.
Fitos Katalin 2008.
Francz Barbara 2009.
Telekes Márton Gábor 2010.
Petrovicz Gréta 2010.
Vörös Eszter 2011.
Pfiszterer Péter 2011.
Aczél Dóra 2012.
Dékány Attila 2012.
Kovács Gábor Ferenc 2012.
Luterán Veronika 2013.
Bogár Judit 2013.
Udvarnoki Zoltán 2014.
Ferenczi Nikolett 2015.
Bankó Bianka 2015.